..:: Original War - Throwback ::..
    |   English
Throwback logo
Podpora

Kontakty

15.3.2022
Oddělovač

Zde jsou kontakty, na které mužete psát své dotazy

Kontakty na nás vývojáře.

Petr "Sali" Salak : salis@outlook.cz

Prosím do předmětu uveďte "TB: předmět dotazu".

Často kladené dotazy

15.3.2022
Oddělovač
D: Mam problém, když dohraji 2. misi za Araby tak místo další mise tam je konec kampaně. Další misi nejde hrát žádným způsobem.
O: Omlouváme se, ale TB neobsahuje víc jak 2 arabské mise. Throwback je hlavně multiplayerové rozšíření. Přesněji, arabská kampaň je Arabian Story (AS), která je jen součástí TB, TB nemá žádné práva na AS. Záleží jen na vývojovém týmu AS, zda budou další arabské mise. Za Příběh Arabů (Arabian Story - AS) je odpovědná skupina EmersonGames.

D:Ve složce s Original War se mi objevil soubor Throwback.exe, co to je? Musím to používat?
O: Jedná se o vlastní launcher modifikace Throwback. Launcher prakticky umožňuje nastavit to samé, co samotná hra. Tedy rozlišení, přeskočení intra apod. Jediné věci, na které je nutné použít Throwback.exe jsou změna hudby v menu a nastavení jazyku dialogů v multiplayerových misích, které nastavuje launcher podle jazyku v něm nastaveném.

D: Jste normální? Proč má dvojité dělo poloviční poškození?
O: Jedná se o kosmetické změny. Dvojhlavňové zbraně v OW střílí pouze jeden náboj, v Throwback střílí dva náboje, tím pádem se musí snížit poškození o polovinu, protože zbraň střílí dvakrát tolik.

D: Throwback launcher nefunguje jak má, co s tím?
O: Spuštění launcheru jako správce vyřeší mnoho problémů. Pokud to nepomůže, ozvěte se na Throwback podporu.
obsah rám